Joanna Marciniak

Joanna Marciniak urodziła się 19 stycznia 1997 r w znaku Koziorożca. Swoją przygodę z końmi rozpoczęła wraz z siostrą w 2006 roku kiedy to do wybudowanej prze rodziców (Barbarę i Józefa Marciniak) stajni zawitały pierwsze konie rasy Haflinger.
Początkowe dziecięce hobby przerodziło się w poważną karierę sportową. Najpierw swoje zawodnicze szlify zdobywała w kategorii kuców pod okiem trenerki Małgorzaty Kabały .Kariera rozwijała się dynamicznie aż do powołania do kadry dzieci w 2011 Ale jak na prawdziwego koziorożca przystało jej ambicja i dążność do celu sprawiły że szybko przekwalifikowała się na straty na dużych koniach. Została powołana do kadry juniorów w 2012 r Obecnie trenuje z Michałem Siedlaczkiem znanym i lubianym zawodnikiem i trenerem młodego pokolenia z Rybnika.
Od początku kariery związana z LKJ Ostroga Opole. Od 2013 roku będzie reprezentować barwy nowego klubu KJ  METPOL Grodziec założonego przez rodziców i mającego siedzibę na terenie Ośrodka rodziny Marciniak w Grodźcu k/Ozimka.

Czytaj więcej: Joanna Marciniak

Zawodnicy

Adamietz Barbara

Adamietz Maria

Barglik Amanda

Benska Antonina

Cecuga Agnieszka

Dziemba Oliwia

Gordzielik Kinga

Gordzielik Mateusz

Gordzielik Tomasz

Gowin Zuzanna

Januchowski Aleksander

Marciniak Anna

Omari Sara

Pażucha Wojciech

Pszowski Kamil

Pszowski Kevin